Blero publikon këngën e re

10:08 / 17.02.2013

Pop ylli shqiptar, Blero, ka publikuar këngën e re të tij të titulluar “Fiksimi Im”.

 Kënga është punuar nga vet produksioni i Bleros, Blero Entertainment, që edhe ka punuar në klipin e këtij projekti të ri.

Ajo që e bën të veçantë këtë këngë është teksti i shkruar nga Teuta Krasniqi, bashkëshortja e Bleros.
/Telegrafi/  

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.