Dafina dhe Blunt vijnë me “Veç me t’pas ty” (Video)

Publikuar: 18:44 / 24.01.2014
Dafina dhe Blunt vijnë me “Veç me t’pas ty” (Video)
0shares
komente

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, ka publikuar bashkëpunimin e ri me Dj Blunt dhe Real 1.

 Kënga titullohet “Veç me t’pas ty” dhe është një këngë e lehtë mjaft festive.

Videoklipine ka punuar Max Production, produksioni i njohur nga Shqipëria.

Kënga bën pjesë në albumin e fundit të Dj Blunt, “Blunt for President”. /Telegrafi/


Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.