Diellza vjen seksi dhe me pistoletë

15:54 / 9.01.2013

Modelja kosovare Diellza Kolgeci ka sjellë një set të ri të fotografive për Vitin e Ri.

Ish-miss Kosova vjen kësaj here shumë seksi dhe madje pak “agresive”, duke mbajtur në dorë një pistoletë.

Fotografitë, ku Diellza duket pjesërisht e zhveshur, janë realizuar nga fotografi i njohur Avni Selmani për kalendarin e vitit 2013. /Albasnpz/Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.