Fejohet Christina Ricci

9:36 / 3.02.2013

Aktorja hollivudiane, Christine Ricci, është fejuar – raporton revista People.

32-vjeçarja, e cila mban një unazë fejese që nga tetori i kaluar, i ka thënë po propozimit të James Heerdegen.

Çifti u njoftua gjatë xhirimeve të serialit “Pan-Am”, ndërsa zyrtarisht janë në lidhje që nga shkurti i vitit të kaluar. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.