Fillon transmetimi i serialit “O Sa Mirë”

Publikuar: 17:51 / 8.10.2013
Fillon transmetimi i serialit “O Sa Mirë”
0shares
komente

Të hënën mbrëma (7 tetor) është shfaqur episodi i parë i serialit mbarëshqiptar, “O Sa mirë”. Seriali, i cili ka për temë bashkimin kombëtar, është një realizim i përbashkët i K-Studio dhe Digitalb dhe ka mbledhur disa prej fytyrave më të njohura shqiptare të aktrimit.

Në serialin me regji të Ilir Bokshit, luajnë Enver Petrovci, Olta Daku, Koço Devole, Helidon Fino, Xhevdet Jashari e të tjerë.

Me skenar të Ard Islamit dhe Erion Kames, në të tregohet një ngjarje që zhvillohet në një shkollë e cila është hapur enkas për disa nxënës të privilegjuar të mbledhur nga të gjitha trevat ku jetojnë shqiptarë.

Enver Petrovci luan rolin e drejtorit të shkollës, ndërsa Koço Devole është njëri nga profesorët në të. /Telegrafi/


Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Lexues të nderuar të portalit Telegrafi. Në pamundësi për të menaxhuar vëllimin e madh të komenteve në platformën Disqus - mbi të gjitha për shkak të diskursit negativ të disa komentuesve që keqpërdorin të drejtën e komentimit duke devijuar dhe banalizuar debatin e mirëfilltë - menaxhmenti i Telegrafit ka marrë vendim që së shpejti të ndalojë komentimet nga platforma e deritashme Disqus. Ju njoftojmë se debati për tekstet përkatëse mund të vazhdojë me profilet reale, vetëm përmes sistemit të komentimit të ofruar nga rrjeti social Facebook. Ju falënderojmë për mirëkuptim.