“Një ëndërr”, kënga e re e Capital T

20:31 / 18.04.2013

Capital T ka bërë të ditur se është në përfundim të xhirimeve të videos për këngën e re “Një ëndërr” e cila pritet të publikohet në muajt ë ardhshëm.

Reagimi i fansave në lidhje me këtë lajm ka qenë i menjëhershëm duke e shndërruar këtë lajm në njërin prej postimeve më popullore në Twitter.

Ndërkohë koncertin e radhës Capital T do ta mbajë në Gjermani ku është i ftuar në klubin “Golden Time” në Neuss. /Orainfo/ 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.