Kaos së shpejti me klip të ri (Video)

11:15 / 27.01.2013

Hip hop grupi, Kaos, ka paralajmëruar lansimin e projektit të ri, këngës me klip të titulluar, “Ngoje Zemrën Tem”.

 Në fakt, ende nuk është e konfirmuar se do të jetë edhe videoklip, mirëpo kështu duket nga video e shkurtër e lansuar si pjesë e paralajmërimit për këngën e re.

Hip hop grupi Kaos njihet për hitet e mëdha si “Party and Bullshit”, “I Like It”, ndërsa djemt e grupit po kthehen me ‘singla’ të ndryshëm pas një pushimi të shkurtër nga skena muzikore. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.