Kaos sot publikojnë këngën e re

9:51 / 31.01.2013

Kaos do të publikojnë sot këngën më të re të tyre të quajtur “Ngoje zemrën tem”.

Grupi Kaos ka përfunduar projektin e tyre më të ri, këngën “Ngoje zemrën tem”, të cilën sot, në orën 18:00, do ta lansojnë në rrjetin muzikor “YouTube”.

Në faqen e tyre zyrtare, këtë herë do të lansohet vetëm kënga, ndërsa pritet që shumë shpejt të sillet në treg edhe me klip. /Telegrafi/

 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.