Kidda debuton me “Murder” (Video)

Publikuar: 20:33 / 11.01.2014
Kidda debuton me “Murder” (Video)
0shares
komente

Këngëtarja e re shqiptare, Kidda, ka debutuar në skenën muzikore me këngën e saj të cilës i është bashkëngjitur edhe një videoklip.

Bukuroshja e re, e cila është pjesë e OnRecords, është bërë e njohur për publikun në performancën e saj në skenën e koncertit të DMX të mbajtur kohë më parë.

Ajo tani ka lansuar edhe këngën e parë “Murder”, videoklipi i të cilës ka skena pikërisht nga ky koncert.

Këngën e kanë realizuar Zzap n’ Chriss, kurse teksti është shkruar nga Soulkid. /Telegrafi/


Fotografia: FB

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.