Krasta: Femrat e televizionit grimohen keq

16:07 / 4.02.2013

Moderatori i famshëm shqiptar Adi Krasta, ka thënë se femrat shqiptare të televizionet grimohen shumë keq dhe se, sipas tij, kjo është një arsye se pse nuk jemi pjesë e Evropës.

“Ndryshe nga televizionet italiane, zonjat dhe zonjushat në televizionet shqiptare grimohen shumë keq. Është ai bishti i syve i tmerrshëm që bëjnë femrat shqiptare, që bën menjëherë diferencën…”.

“Mendoj që bishti i syve të femrave shqiptare është një nga faktorët që ne nuk bëhemi pjesë e Evropës dhe është një tregues mjaft i rëndësishëm”, ka thënë Krasta në një prononcim për mediat shqiptare. /Telegrafi/

 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.