Lindsay tregon më shumë sesa duhet (Foto)

18:14 / 3.04.2013

Aktorja hollivudiane, Lindsay Lohan, e cila është njohur për skandalet e saj, kësaj radhe është parë e veshur me një fustan nga i cili i kanë dalë gjinjtë.

Kjo nuk ka mundur t’u ikë paparacive, të cilët e kanë shfrytëzuar rastin për të bërë një fotogaleri. /Telegrafi/

 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.