Mihrija dhe Naimi ‘rimartohen’

15:56 / 4.05.2012

Çifti i njohur kosovar Naim Abazi dhe Mihrije Braha, kanë festuar 20 vjetorin e martesës.

Çifti për 20 vjetorin e tyre kanë realizuar një set fotografish dhe janë veshur sikur një çift i sapo martuar.

Për fotografi të çiftit është përkujdesur fotografi Avni Selmani. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.