Nora Istrafi rruan kokën

11:09 / 26.06.2012

Këngëtarja Nora Istrefi këto ditë ka ndryshuar look-un. Kësaj radhe vjen me një ndryshim më të madh. Ajo ka rruar një pjesë të kokës.

Nora, e cila gjithmonë është komentuar për flokët e saj, e ka bërë tullace një pjesë të kokës.

Nuk dihet ende nëse është duke u përgatitur ndonjë videoklip apo ky është vetëm një ndryshim qejfi nga ana e Norës./Telegrafi/

 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.