Rihanna e zhveshur në klipin e ri (Video)

16:37 / 12.02.2013

Videoklipi më i ri i këngës së Rihannas që mban titullin “Stay”, është lansuar në internet.

Kënga është një baladë emocionale nga albumi i saj i fundit “Unapologetic”, ndërsa këngëtarja është zhveshur tërësisht në video.

24-vjeçarja shfaqet në një vaskë të mbushur me ujë, duket e lënduar dhe e humbur, ndërsa në trup nuk ka rroba, por ‘cilësitë’ e saj ia mbulon uji. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.