Rihanna “i vihet pas” Getit

14:43 / 29.12.2012

Getoar Selimi, ndryshe i njohur si GhettoGeasy, ka siguruar një ‘fanse’ mjaft të njohur në rrjetin Viddy – këngëtaren Rihanna.

“Pak pa lidhje që ma boni Rihanna follow n’viddy, m’ka bo nervoz ahhahah...”, ka shkruar reperi në Twitter.

Nuk dihet me saktësi nëse profili në Viddy është i këngëtares së famshme, ndërsa ka fansa që thonë se është profil i rrejshëm, po ashtu ka edhe të atillë që konfirmojnë se është i Rihannas. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.