Rihanna zhvishet në pushime (Foto)

15:17 / 23.12.2012

Superylli botëror, Rihanna, ka shfrytëzuar edhe një herë rrjetet sociale për të bërë xhiron e botës.

 Kësaj  radhe këngëtarja nga Barbados vjen me një foto super tërheqëse, ku shfaq të zhveshura të pasmet në bikini, teksa po pushonte në shtrat.

Rihanna trupin e saj të përkryer e zbuloi në Instagram, ku zakonisht poston më të rejat rreth jetës së saj dhe sigurisht fansat e saj mund të ndihen të ngazëllyer nga imazhet e fundit, sidomos ata të gjinisë mashkullore...apo jo? /Telegrafi/

 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.