Rona, klip kundër dhunës te çiftet adoleshentë (Video)

16:48 / 11.12.2012

Këngëtarja Rona Nishliu, e cila është pjesë e kampanjës kundër dhunës në çiftet adoleshentë, ka realizuar një klip pikërisht për këtë fushatë.

Në videoklipin e këngës “Se vetëm zemra flet saktë”, Rona tregon edhe disa pjesë të fushatës që po realizohet në tërë Kosovën, për të vetëdijesuar popullatën që dhuna nuk është e mirë për askënd.

“Shpresoj t’ju pëlqejë kënga më e re shkruar kundër dhunës në çiftet adoleshentë”, ka shkruar këngëtarja në Facebook.

Teksti dhe muzika janë punuar nga Rona, ndërsa orkestrimin e ka bërë Samer Agolli. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.