Tyler ka shpenzuar 20 milionë dollarë në drogë

20:10 / 24.02.2013

Frontmeni i “Aerosmith”, Steven Tyler, gjithmonë është i hapur që të flasë rreth përdorimit të drogës në të kaluarën.

“Kam pasur shumë përvojë me drogën. Jam droguar që nga mosha 16-vjeçare. Atëherë kam qenë vazhdimisht nën ndikim. Ka qenë pjesë e edukimit dhe rritjes sime”, ka shkruar këngëtari në memoaret e tij.

Në të njëjtin libër, rokeri ka treguar se përdorimi i drogës i kushtuar rreth 20 milionë euro. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.