Vesa pa kontratë nga DigitAlb?

18:00 / 20.11.2011

Ashtu sikurse që kishin parashikuar mediat shqiptare në janar, këngëtarja kosovare Vesa Luma ka mbetur pa kontratë nga gjiganti televiziv shqiptar, DigitAlb.

Vesa ishte një kohë të gjatë fytyrë e reklamave të gjigantit televiziv DigitAlb që ka shtrirë platformën e vet edhe në Kosovë.

Panorama në janar kishte shkruar se Vesa Luma ka mbetur pa kontratë, por këto spekulime u mohuan me fjalë fyese nga këngëtarja kosovare e cila pohoi se në vjeshtë do të paraqitej në reklamat e DigitAlb.

Por, në fakt vjeshta po kalon dhe përsëri nën llupën e mediave shqiptare ka rënë Vesa, për një gënjeshtër të saj të radhës, pasi edhe në vjeshtë ajo nuk është paraqitur si fytyrë e platformës më të madhe televizive shqiptare. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.