Victoria dëshiron edhe një vajzë

10:29 / 20.02.2013

Victoria Beckham raportohet se dëshiron edhe një fëmijë tjetër në familje, një vajzë të dytë.

Këngëtarja e shndërruar në stiliste, ka vajzën 19-muajshe Harper dhe tre djem, Brooklyn, 13, Romeo, 10 dhe shtatëvjeçarin Cruz, me burrin e saj David Beckham. Dhe, sipas burimeve, ajo dëshiron të çojë në pesë numrin e fëmijëve, veçanërisht tash që familja e saj është rikthyer në Evropë nga Los Angelesi dhe pasi David është aktivizuar te skuadra franceze Paris Saint-Germain.

“Victoria ka bërë komente të paturpshme para çdokujt në Javën e Modës, të cilët e kanë uruar atë për kalimin e Davit në Paris dhe e kanë pyetur nëse do të hapë butikun e saj në Paris”.

“Ajo reagoi çuditshëm, ‘Ndoshta – dhe ndoshta ne do të bëjmë një bebe Parisi’. Ajo është e mahnitur me Harper dhe thotë se dëshiron edhe një vajzë tjetër”, ka thënë burimi. /Telegrafi/ 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.