Williams do të këndojë në dasmën e babait tij

18:33 / 31.01.2013

Këngëtari britanik, Robbie Williams, ka para vetes një angazhim të pazakontë – ai do të këndojë në martesën e babait të tij, Pete Conway.

Në vitin 2010, kur Robbie u martua me gruan e tij, Ayde, babai i tij këndoi në ceremoni, ndërsa tash është koha që 38-vjeçari t’ia kthejë shërbimin.

“Robbie është njeriu i duhur për ta bërë atë dhe do të këndojë”, ka thënë një anëtar i familjes për The Sun. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.