Portieri i Rudarit i shënoi gol Kukësit në Ligën e Evropës (Video)

Kukësi ka barazuar 1-1 kundër Rudarit të Malit të Zi në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Evropës.

Skuadra e Kukësit nuk ka arritur të shënojë fitore në ndeshjen e parë.

Edhe pse kuksianët kaluan në epërsi në minutë e 37 me Rengel nuk arritën ta ruanin deri në fund.

Portieri i Rudarit, Radanovic ishte ai që shënoi nga pika e bardhë në minutën e 71. /Telegrafi/

Shkëlqeu me paraqitjet e tij, Real Madridi e shpërblen me kontratë të re veteranin e ekipit

Publikohet biseda e gjyqtarit me dhomën e VAR-it për golin ‘fantazmë’ të Lamine Yamal

Një tjetër top trajner refuzon Bayernin

Bellingham bëhet fitues i çmimit prestigjioz – atë nuk arritën ta fitojnë as Ronaldo as Messi

Real Madridi nxjerr në shitje biletat për ndeshjen kundër Bayern Munichut, mësohen çmimet