Qipro mposht Kosovën

Qipro ka arritur të mposht Kosovën me rezultat 79:62.

Vetëm çereku i parë i takoi Përfaqësueses së Kosovës, të cilin e fitoi 20:14.

Me rezultat 36:32 në të mirë të Qipros, skuadrat shkuan në pushim, transmeton Telegrafi.

Edhe në pjesën e dytë vazhdoi të dominoj skuadra qipriote, e cila fitoi këta dy çerek me rezultat 43:30, përkatësisht 79:62.

Fisnik Rugova ishte lojtari më efikas te Kosova, ku arrit të shënoi 19 pikë të shënuara. /Telegrafi/

Zbulohet favoriti i ri për të fituar Topin e Artë 2024: Haaland mbetet mbrapa në garë

Girona synon transferimin e yllit të Barcelonës si lojtar i lirë në fund të sezonit

Juventusi mëson çmimin që duhet të paguajë për transferimin e Edon Zhegrovës

Arda Guler dëshmon pse e bleu Real Madridi – shënon gol ndaj Real Sociedadit

Mjafton goli i Guler, Real Madridi arkëton tri pikë në udhëtim tek Real Sociedadi