Bilbao refuzon ofertën e Juves për Llorenten

11:25 / 19.01.2013

Athletic Bilbao ka shkatërruar planet e Juventusit për të transferuar në janar sulmuesin, Fernando Llorente, duke refuzuar ofertën përfundimtare të Bianconerëve.

 Juventusi bëri një ofertë prej 4 milionë eurosh dhe 300 mijë euro bonus në rast se e fiton titullin, por Bilbao ka refuzuar edhe një herë ofertën e Juventusit.

Vet Llorente ka arritur marrëveshje me Juventusin për 4 milionë euro në sezon dhe në rast se nuk transferohet në janar, atëeherë ai do të kalojë në parametra zero te Juve gjatë verës. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.