Chelsea siguron shërbimet e Wallace

18:36 / 4.12.2012

Chelsea ka arritur marrëveshje me Fluminesen për transferimin e mbrojtësit Wallace në afatin kalimtar të janarit.

Mbrojtësi 18-vjeçar do të nënshkruajë për Blutë në janar, por do t’i bashkohet skuadrës në verën e ardhshme.

Wallace konsiderohet si një talent me perspektivë, ndërsa është krahasuar me mbrojtësin e Real Madridit, Marcelo. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.