Edhe City pas David Villas

13:07 / 31.01.2013

Manchester City është duke bërë përpjekje për të transferuar sulmuesin e Barcelonës, David Villa.

The Mirror shkruan se City përfundimisht e ka larguar problematikun Mario Balotelli, dhe synon të transferojë David Villan si zëvendësim.

Qytetarët sot pritet të ofrojnë 15 milionë funte në tentim për të bindur Barcelonën ta lejojë largimin e tij. Për Villan i interesuar është edhe Arsenali. /Telegrafi/

 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.