Ferguson: Jones, më i fortë se Terry

11:05 / 27.01.2013

Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, beson se Phil Jones ka më shumë potencial se sa John Terry.

 “Jones ka më shumë potencial se sa John Terry. Terry e ka përvojën dhe është bërë figurë qëndrore e Chelseat”.

“Por, si lojtar më i ri, John Terry do të ishte i pari që do të pranonte se nuk mund të shtyhet me Phil Jones”, ka thënë Ferguson. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.