Gerrard: Kemi nevojë për dy-tri transferime

13:23 / 20.01.2013

Kapiteni i Liverpoolit, Steven Gerrard, mendon se klubi anglez ka nevojë për dy-tri transferime të reja për t’u kthyer në luftën për titull të kampionit sezonin e ardhshëm.

 “Në përgjithësi, më pëlqen drejtimi ku po shkon klubi, por realiteti i keq është që na duhen dy-tri transfere të mëdha”.

“Ne kemi pasur probleme para afatit kalimtar për të gjetur qëndrueshmërinë dhe tani duhet të vazhdojmë kështu sikurse që bëmë në ndeshjet e fundit”, ka thënë Gerrard. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.