Goli i parë i Balotellit për Milanin (Video)

23:18 / 31.01.2013

Transferi i ri i Milanit, Mario Balotelli, që në ndeshjen e parë provuese me Rossonerët arriti ta shënojë golin e parë për klubin e ri.

Në një ndeshje miqësore që kuqezinjtë e zhvilluan kundër ekipit lokal amator Boario, sulmuesi italian shënoi njërin nga dhjetë golat e Milanit, ndërsa asistoi në dy të tjerë.

Golashënuesi më i mirë i Rossonerëve këtë sezon, Stephan El Shaarawy, edhe në këtë ndeshje shkëlqeu duke shënuar het-trik. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.