Heynckes i pakënaqur me fitoren

12:14 / 20.01.2013

Menaxheri i Bayernit të Munichut, Jupp Heynckes, është shprehur i pakënaqur me përformancën e ekipit të tij edhe pse ata fituan 2-0 kundër Furthit.

”Është mirë që fituam dhe që arritëm të mos pranojmë gola. Por, ekipi im e di që nuk kanë luajtur mirë në këtë ndeshje”.

 

”Loja jonë nuk ishte e mirë dhe fluide siç luajmë zakonisht”, ka thënë Heynckes pas ndeshjes./Telegrafi/

 

 

 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.