Luiz i ngazëllyer me interesimin e Barcës

19:16 / 24.02.2013

Mbrojtësi i Chelseat, David Luiz, ka thënë se ndihet i lumtur dhe krenar me interesimin që ka shprehur Barcelona për të.

“Jam i lumtur që një klub si Barcelona është i interesuar për mua. Ata janë një ekip fitues dhe interesimi i tyre më bën të ndihem krenar”.

“Por, për momentin jam lojtar i Chelseat. Punoj shumë çdo ditë që njerëzit ta vlerësojnë atë se çfarë po bëj”.

“Mundohem ta bëj punën time në mënyrën më të mirë, kudo që të jem”, ka thënë Luiz. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.