Milani kërkon Carvalhon

19:29 / 27.12.2012

Milani është i gatshëm që të bëjë një ofertë për mbrojtësin e Real Madridit, Ricardo Carvalho.

 Mbrojtësi veteran portugez shihet si zëvëndësues i Thiago Silvas, i cili u largua drejt PSG-së.

Carvalho ka luajtur vetëm në Copa del Rey këtë sezon dhe Reali dëshiron që ta largojë pasi ka një pagë prej 4.5 milionë eurosh në sezon. /Telegrafi/ 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.