Milito: Sneijder e ka rishkruar historinë e Interit

14:22 / 26.12.2012

Sulmuesi i Interit, Diego Milito, ka vlerësuar se çfarë ka bërë Wesley Sneijder për Interin dhe ka thënë se ai duhet vetë të vendosë për të ardhmen e tij.

Sneijderi ka shkaktuar një kaos të madh në Inter muajin e fundit me refuzimin e tij për të nënshkruar një kontratë të re me një pagë më të vogël.

“Sneijderi ka ndihmuar në rishkrimin e historisë së klubit dhe ne të gjithë kalojmë shumë mirë me të. Ne e kemi lënë atë të vendosë vetë për të ardhmen e tij”, ka thënë Milito për Sky Italia./Telegrafi/

 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.