Mourinho: Dua fitore ndaj United

10:52 / 11.02.2013

Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho, i cili të dielën fluturoi në Manchester për të përcjellë fitoren e United ndaj Evertonit, thotë se dëshiron fitore ndaj Djajve të Kuq në derbin e mesjavës.

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.