Rodgers sulmon kritikët e Suarez

19:08 / 17.01.2013

Menaxheri i Liverpoolit, Brendan Rodgers, ka sulmuar kritikët e Luis Suarez, të cilët vazhdimisht thonë se uruguaiani është simulues profesionist.

 “Simulimi nuk është një gjë që ne e mësojmë. Etikat tona janë të pastra”.

“Nuk ka dyshim se Luis është lojtar tipik për këtë klub dhe do të vazhdojë të jetë i tillë. Ai ka trokitur disa herë në derën time dhe ka kërkuar falje”, është shprehur Rodgers. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.