Sahin: Nuk isha i lumtur te Reali dhe L’pooli

18:03 / 29.01.2013

Mesfushori i Dortmundit, Nuri Sahin, ka pranuar se ai nuk ishte i lumtur as te Real Madridi dhe as te Liverpooli dhe prandaj atij i ka rënë në mënyrë drastike forma.

 Turku përjetoi tmerr në vitin e fundit pasi kaloi te Reali dhe nuk luajti shpesh, ndërsa pas huazimit te Liverpooli po ashtu nuk është ndjerë mirë.

“Unë mund të luaj mirë vetëm kur jam i lumtur. Kjo nuk ka qenë te Reali dhe Liverpooli. Ja pse kam kërkuar rikthimin te Dortmundi. Shrpesoj që qëndroj këtu një kohë të gjatë. Unë e di se ku dua të jem dhe e di që jam aty ku dëshiroj të jem”, ka theksuar Sahin. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.