Scholes nuk pensionohet në fund të sezonit

20:35 / 21.12.2012

Menaxheri i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson, ka përgënjeshtruar pohimet se Paul Scholes do të pensionohet në fund të sezonit aktual.

Mediat kanë raportuar se mesfushori veteran u ka thënë miqve të tij se këtë verë do të pensionohet për herë të dytë dhe të fundit, mirëpo trajneri beson se anglezi 38-vjeçar nuk ka plane të tilla.

“Do të befasohesha nëse Paul do të ketë biseduar me dikë para se të flasë me mua – ndërsa nuk ka folur- prandaj mund t’i përgënjeshtrojmë ato spekulime”, u ka thënë Ferguson gazetarëve. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.