S’ka kontakt mes Totenhamit dhe Sneijderit

18:11 / 27.12.2012

Agjenti i mesfushorit të Interit, Wesley Sneijder, ka mohuar spekulimet se holandezi është në negociata me Tottenhamin.

 Manchester United është lidhur verën e kaluar me Sneijderin dhe tani Tottenhami është favorit i madh për të siguruar shërbimet e Sneijderit, megjithëse zërat i hedh poshtë agjenti.

“Nuk ka asgjë, absolutisht asgjë të vërtetë në këto spekulime”, ka theksuar agjenti. /Telegrafi/ 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.