Sturridge: Filozofia e Rodgers do të sjellë trofe

22:48 / 1.07.2013

Sulmuesi i Liverpoolit, Daniel Sturridge, është plotësisht i bindur se menaxheri i ri, Brendan Rodgers dhe filozofia e tij është ekuivalente me formulën që do të sjellë trofe në Anfield.

 “Me filozofinë që ai e ka, ne duhet që të fitojmë trofe. Mendoj se do të jetë shumë mirë për ne në të ardhmen dhe se mund të shkojmë përpara”.

“Mendoj se ne bëmë gjërat mirë sezonin e kaluar, tani kemi statistika më të mira dhe do të jemi në gjendje që me lojën tonë sulmuese të konkurrojmë për tituj”.

“Është mjaft entuziamuese që të jem pjesë e kësaj filozofie dhe këtij regjimi të ri që menaxheri po e formon për ne në mënyrë që ta qojmë përpara klubin”, ka precizuar Sturridge. /Telegrafi/ 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.