Sulmi i Cityt ka probleme të mëdha

22:19 / 26.12.2012

Menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini, ka pranuar se sulmuesit e tij “kanë probleme të mëdha”.

Kampioni i Anglisë u mposht nga Sunderlandi duke mbetur shtatë pikë prapa liderit Manchester United.

“Nuk e merituam humbjen, ne e dominuam këtë ndeshje, nuk e di si është e mundur që nuk e fituam këtë sfidë...”.

“Jam i frustruar, sepse është e pamundur që sulmuesit tanë të mos shënojnë, por ne e kemi këtë problem – nuk shënojmë sa duhet për të fituar. Ky është një problem i madh aktualisht”, ka thënë Mancini për BBC Sport. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.