Torres nuk ka problem me Ba-në

14:37 / 27.01.2013

Sulmuesi i Chelseat, Fernando Torres, ka thënë se ai nuk e ka problem rotacionin e ekipit pas transferimit të Demba Ba-së në Stamford Bridge.

 “Kur keni lojtarë në pozita të njëjta, vendimin se kush luan e kush jo e merr menaxheri. Pa marrë parasysh vendimin, ai është për të mirë të ekipit”.

“Ne jemi bashklojtarë, shpeshherë luajmë së bashku, shpeshherë Demba Ba do të luajë i vetmuar. Nuk ka problem. Ndodh në të gjitha pozitat. Ne duhet të jemi ekip dhe kjo është gjëja kryesore”, ka thënë Torres. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.