Tottenhami nuk do të bëjë ofertë për Sneijder

12:17 / 29.12.2012

Menaxheri i Tottenhamit, Andre Villas-Boas, ka hedhur poshtë njoftimet se klubi anglez është i interesuar për mesfushorin e Interit, Wesley Sneijder.

Trajneri portugez mendon se Spursat nuk do të sjellin lojtarë të tjerë në afatin kalimtar të janarit.

“Nuk mendoj se do të bëjmë diçka në afatin e janarit”, ka thënë Villas-Boas.

Ai ka shtuar se “janë të pavërteta” spekulimet rreth transferimit të holandezit, i cili pritet të largohet nga Giuseppe Meazza. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.