Verratti nuk largohet nga PSG

18:46 / 4.12.2012

Agjenti i Marco Verrattit ka mohuar spekulimet se mesfushori i Paris Saint-Germainit do të largohet nga kryeqyteti francez.

Mediat kanë raportuar se futbollisti italian do të kalojë te Juventusi, nëse Carlo Ancelotti shkarkohet nga posti i trajnerit, por përfaqësuesi i 20-vjeçarit, Donato Di Campli, mohon këto spekulime.

“Nuk ka asgjë të vërtetë në tregimet se Marco do të kthehet në Itali. Ai është shumë i lumtur te PSG”, ka thënë agjenti për Il Sussidiario. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.