Walcott: Do ta mposhtim Liverpoolin

11:02 / 29.01.2013

Sulmuesi në formë i Arsenalit, Theo Walcott, ka thënë se nëse vazhdojnë të luajnë si në ndeshjen e fundit ata do ta mposhtin Liverpoolin të mërkurën.

“Do të jetë një ndeshje e tensionuar kundër Liverpoolit të mërkurën”.

“Të dy ekipet po luftojmë për pozitën e katërt dhe jemi shumë afër. Por, unë mendoj se ndeshja e fundit ndaj West Hamit, tregon se ne jemi të fortë mjaftë për t’i mposhtur ata”, ka thënë Walcott./Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.