Wenger: Nuk do ta transferojmë Ba-n

14:04 / 28.12.2012

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka thënë se ai nuk do ta transferojë sulmuesin e Newcastle, Demba Ba.

 Sulmuesi i klubit anglez besohej se do të kalonte te Arsenali në janar, por të gjitha spekulimet i hedh poshtë strategu francez.

“Nuk është e drejtë të flasim për të sepse ai luan ndaj nesh nesër. Nëse më pyesni nëse do ta transferojmë? Unë them se jo”, ka theksuar Wenger. /Telegrafi/ 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.