Wilshere: Lëndimi më bëri të fortë

20:17 / 27.12.2012

Mesfushori i Arsenalit, Jack Wilshere, ka thënë se ai është bërë më i fortë pas lëndimit që e mbajti 14 muaj jashtë fushave, duke thënë se tani është i pathyeshëm.

 “Trupi im është më i fortë se më parë. Unë kam bërë shumë punë me Declan Lynch dhe njerëzit tjerë fizioterapeutë përgjatë vitit”.

“Unë jam përmirësuar fizikisht, muskujt e këmbëve i kam shumë të fortë. Fabregas më thoshte t’i merrja gjërat ngadalë dhe ai kishte plotësisht të drejtë”, ka potencuar mesfushori../Telegrafi/ 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.