Xavi në dyshim për Milanin

18:55 / 15.02.2013

Mesfushori i Barcelonës, Xavi, është në dyshim edhe për ndeshjen e ardhshme në La Liga ndaj Granadas, ashtu sikurse për duelin titanik në Ligën e Kampionëve ndaj Milanit.

 Roura ka zbuluar se Xavi është kthyer në stërvitje, por se duhet të pritet ende për t’u konfirmuar paraqitja e tij ndaj Milanit.

“Xavi i gatshëm për Milanin? Ai është rikthyer në stërvitje, bëri të gjitha stërvitjet, por ne duhet të presim disa ditë të shohim se si ai do të reagojë”, ka potencuar Roura. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.