Zaha te United për 17 milionë funte?

13:50 / 24.01.2013

Sipas burimeve të Goal, sulmuesi i Crystal Palace, Wilfried Zaha, ka arritur marrëveshje me Manchester Unitedin. Djajve të kuq transferimi i të riut do të iu kushtojë hiq më pak se 17 milionë funte.

Gjithmonë sipas Goal, 20 vjeçari ka nënshkruar marrëveshje pesë vjeçare e gjysmë me gjigantët e Ligës Premier, Manchester Unitedin. Flitet se ai do të lejohet të luaj për Crystal Palace në formë huazimi deri sa të përfundoj kampionati.

Zahas i ka mbetur vetëm t’i kalojë testet mjekësore në 48 orët e ardhshme. /Telegrafi/


 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.