Microsoft fillon shitjen e Office 2013!

20:33 / 29.01.2013

Një lajm i mirë për fansat dhe përdoruesit MS Office. Krijuesi i njërit prej softuereve më të famshëm në botë, Microsoft tani ka lëshuar versionin më të ri Microsoft Office 2013 në shitje.

Shitja e Microsoft Office 2013 është bërë në tri opsione: Office Home & Student 2013, Office Home & Business 2013, dhe Office Professional 2013.

Çmimet e këtyre versioneve të softuerit të ri të Office 2013 sillen prej 139.99 deri në 399.99 dollarësh. 

Mirëpo, risia e këtij versioni është se përdoruesit mund ta blejnë vetëm njërin prej aplikacioneve të ofruara, psh vetëm Microsoft Word, i cili 109.99 dollarë. / Telegrafi / 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.