• Lori Hoxha, femra që çmend me bukuri e stil (Foto)

  Lori Hoxha, femra që çmend me bukuri e stil (Foto)

  Ylli televiziv apo edhe modelja, Lori Hoxha, ka vazhduar të postojë fotografi në rrjetin social Instagram, me të cilat ka treguar se bukuria e saj nuk ka kufi.

 • Jordana: Jam e egër në seks (Foto)

  Jordana: Jam e egër në seks (Foto)

  Kur nuk është para kamerës, bukuroshja Jordana Brewster preferon një stil më të relaksuar të jetës, duke mos i kushtuar shumë vëmendje modës dhe duke përdorur grimin në minimum.

 • Ja çka ndodhi në seancën Ledri Vula vs Krenar Çoçaj!

  Ja çka ndodhi në seancën Ledri Vula vs Krenar Çoçaj!

  Avokatët e Krenar Çoçajt dhe Gazmend Mirenës kundërshtuan aktakuzën që klientët e tyre i ngarkon me veprën penale shkaktim i lëndimit të lehtë trupor. Prokuroria pretendon se këtë lëndim ata ia shkaktuan reperit, Ledri Vula.

 • Lori Hoxha, femra që çmend me bukuri e stil (Foto)
 • Jordana: Jam e egër në seks (Foto)
 • Ja çka ndodhi në seancën Ledri Vula vs Krenar Çoçaj!


Kultura
“Gjashtë persona kërkojnë autorin” mund t’i shohim cullakë!?

“Gjashtë persona kërkojnë autorin” mund t’i shohim cullakë!?

Regjisori Orhan Kerkezi e ka bërë planin nëse për shfaqjen e tij “Gjashtë persona kërkojnë autorin” Ministria e Kulturës nuk ia ndan buxhetin që është kërkuar.

Mirush Kabashi interpreton në Londër (Video)

Mirush Kabashi interpreton në Londër (Video)

Në debutimin e parë në një skenë teatrale londineze, mjeshtri i skenës shqiptare, Mirush Kabashi interpretoi me një nivel shumë të lartë artistik monodramën “Apologjia e vërtetë e Sokratit”.


Horoskopi
Butonat  

Lexues të dashur,

Sigurisht se keni lexuar për rolin e astrologjisë në jetën e njerëzve që nga kohët e lashta e deri sot. Prej një shkence që dikur njihej si një ndër më të përparuarat e njerëzimit - deri tek anatemimi i saj dhe sërish ringjallja e hovshme - astrologjia ka ecur në binarët e shëndoshë. Nuk është befasi kur lexojmë që astrolog personal kanë kryetarët e shteteve më të zhvilluara në botë, drejtorët e kompanive më të mëdha, e madje edhe një mori fytyrash të famshme botërore. Megjithatë, jo çdoherë njerëzit që paraqiten si astrologë marrin erë në këtë punë. Fatkeqësisht, raste të tilla kanë ngjarë dhe ngjajnë edhe më tutje edhe tek ne. Për të mos ngjarë kjo më tutje, dëshirojmë që juve t’ju ofrojmë një faqe të astrologjisë, ku mund ta mësoni e ta kuptoni astrologjinë, të njiheni me historikun e saj, si dhe të zbuloni gjërat për jetën tuaj.


Horoskopi ditor: 30 Tetor 2014
Dashi

Dashi

Puna: Mendoni për të gjitha
Shëndeti: Nuk keni arsye të shqetësoheni
Dashuria: Merrni hapin
 
Demi

Demi

Puna: Gjërat kanë ndryshuar
Shëndeti: Kujdes nga gripi
Dashuria: Ditë jo e mire për lidhjen tuaj
     
Binjakët

Binjakët

Puna: Kjo ditë nuk është në favorin tuaj
Shëndeti: Vizitoni një psikolog
Dashuria: Po kaloni ditë të mira
 
Gaforrja

Gaforrja

Puna: Suksesi varet nga angazhimi
Shëndeti: Lehtë mund të sëmureni
Dashuria: Personi që kërkoni gjendet pranë
     
Luani

Luani

Puna: Mos shpejtoni me vendime
Shëndeti: Gjendje e mirë
Dashuria: Jeni të dashuruar
 
Virgjëresha

Virgjëresha

Puna: Ju nevojitet mbështetja e kolegëve
Shëndeti: Dhimbje muskujsh
Dashuria: Mbani premtimet
     
Peshorja

Peshorja

Puna: Keni filluar mbarë
Shëndeti: Vizitoni mjekun tuaj
Dashuria: Meritoni më shumë
 
Akrepi

Akrepi

Puna: Shfrytëzoni të gjitha aftësitë
Shëndeti: Rraskapitje
Dashuria: Keni lidhje të qëndrueshme
     
Shigjetari

Shigjetari

Puna: Mos kërkoni siguri financiare
Shëndeti: Qarkullim i dobët
Dashuria: Keni gjetur mënyrën për t’u kënaqur
 
Bricjapi

Bricjapi

Puna: Keni marrë vendim të gabuar
Shëndeti: Zbokth në kokë
Dashuria: Jeta sentimentale është dëshpëruese
     
Ujori

Ujori

Puna: Ju mungon vetëbesimi
Shëndeti: Mos konsumoni alkool
Dashuria: Ju tërheq dikush që e njihni
 
Peshqit

Peshqit

Puna: Shfrytëzoni rastet që ju jepen
Shëndeti: Duhet të ecni
Dashuria: Keni lidhje të fshehtë
     


CULT
Dashi
Puna: Mendoni për të gjitha
Shendeti: Nuk keni arsye të shqetësoheni
Dashuria: Merrni hapin
CULT

Dafina Zeqiri - Ndjenjë Tjetër (Official Video)
 
 
Magazina
8:44 / 1.11.2014

Halloween: Ja si u veshëm, Kim, Alessandra dhe Kate Hudson

Kim Kardashian dhe Alessandra Ambrosio kanë kënaqur fansat e tyre duke postuar në rrjetet sociale fotot e kostum...
Teknologji
17:00 / 31.10.2014
Amazon thotë se ka gabuar me çmimin e Fire Phone

Amazon thotë se ka gabuar me çmimin e Fire Phone

Nuk duhej të ishte befasi fakti që telefoni i parë dhe i vetëm i Amazon, Fire Phone ka qenë një d...
Ekonomi
17:27 / 31.10.2014

Ambient i vështirë afarist

Ndonëse në disa raporte ndërkombëtare, ku flitet për ambient afarist në Kosovë
 
Partnerët Medial:DukagjiniShkabaj

Ky portal mirëmbahet nga kompania "Telegrafi". Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen,
të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Telegrafit".
Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali obligoheni t'i pranoni Kushtet e Përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara
© 2006-2011 Portali Telegrafi

TELEGRAFI sh.p.k.
Rr Bajram Kelmendi Nr.35, Prishtinë, Kosovë
info@telegrafi.com

Zhvilluar dhe dizajnuar nga:
FRAKTON n.p.sh.